İnsan Kaynakları - Satış/Pazarlama


Genel nitelikler: Avenir'in genişleyen kadrosunda satış destek ekibini güçlendirmek amacıyla; Satış tecrübesi olan, 35 yaşını aşmamış Başlangıç seviyesinde bilgisayar kullanabilen Kariyerini aktif satış alanında devam ettirmek konusunda istekli En az lise mezunu MS Office programlarını kullanabilen Askerlik görevini yerine getirmiş (erkek adaylar için) Takım çalışmasına uyumlu, kişisel gelişime açık Sorumluluk sahibi, yaratıcı, mücadeleci İkna etme ve problem çözme becerilerine sahip Sözlü ve yazılı iletişimde başarılı Bay ve bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır. İş tanımı: Şirketimizin İstanbul'daki Genel Müdürlük binasında, satış ekibinin bir üyesi olarak, mevcut ve potansiyel müşterilere, ürün ve hizmetlerin satış faaliyetlerini yürütmek. Bu amaçla satış kanallarımızın yönetilmesine ilişkin süreçlerimizin tamamında aktif görev almak. Portföyümüze yeni müşteriler kazandırmak için çalışmalar yapmak.

CV :

İnsan Kaynakları - Teknik Destek


Genel Nitelikler Kamera sistemleri hakkında bilgi sahibi olmak Tercihen, Elektronik Güvenlik Sistemleri Kurulum, Servis ve Bakım Hizmetleri konusunda deneyimli Tercihen network sistemleri ve bilgisayar donanımı konusunda bilgi sahibi Tercihen Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksek Okullarının Elektrik Elektronik/Güvenlik Sistemleri ile ilgili bölümlerinden mezun Yeni teknolojileri öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık Dinamik ve yoğun çalışma ortamında verimli çalışabilecek İş gerekleri ile ilgili bilgi paylaşımını yapacak raporlama becerisine sahip 20-30 yaş aralığında, askerlik görevini tamamlamış çalışma arkadaşları aranmaktadır. İş Tanımı Müşterilerle etkin iletişim kurarak, ilişkilerin geliştirilmesi ve müşteri memnuniyetinin arttırılmasını sağlamak. Avenir markasını en iyi şekilde temsil ederek, Kamera Güvenlik Sistemleri’nin, satış sonrası teknik desteğinin telefon ile yapılması.

CV :

İnsan Kaynakları - Muhasebe


Genel nitelikler: Ticaret Meslek Lisesi, Meslek Yüksekokulu, Üniversitelerin Muhasebe/İktisat vb. bölümlerden mezun bayan eleman Muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli MS Office programlarına hakim Tercihen AKINSOFT muhasebe programını iyi derecede kullanabilen Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek İletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın Düzenli, takipçi, sorumluluk alabilen, güvenilir, disiplinli İş tanımı: Şirketimizde yer alan tüm ön muhasebe işlemlerinin yapılmasını sağlamak. Yapılacak işlemler aşağıda yer almaktadır; Stok takibi ve fatura/irsaliye işlemleri, Satış ve gelen iade faturalarının takibi ve gerekli kayıtların zamanında yapılması Tüm alış ve satışlarla ilgili cari hesap mutabakatları Şirket ve personel masraflarının takibi İthalat/ihracat işlemleri ve evraklarının takibi Ödemelerin, banka hesaplarının ve çeklerin sistemli bir şekilde izlenmesi ve işlenmesi Yazışma, raporlama ve dosyalama işlemleri, yönetim raporlarının hazırlanması

CV :

İnsan Kaynakları - Genel Başvuru


EKİBİMİZE HEYECAN KATACAK TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ

CV :